Nevíte si rady?
+420 736 612 362
Nevíte si rady?
+420 736 612 362

Známe od vás argumenty proti krabicím PRIMO®

Cena

Ano, krabice PRIMO® není v porovnání s jinými výrobky levná. PRIMO® je však unikátní systém a nesoutěží s ostatními o nejlevnější výrobek. Výhoda spočívá v rychlé montáži, která je rovněž nedílnou součástí celkové ceny instalace. Za ušetřený čas zvládnete více zakázek, nebo prostě dříve dílo dokončíte a předáte. A celková cena instalace nebude dražší.

V každodenní praxi nastávají situace, kdy cena materiálu není tím zásadním. Pokud jste pod hrozbou sankce nebo vám onemocněl zaměstnanec a vy potřebujete dílo rychle dokončit a předat, má úspora času cenu zlata. PRIMO® vám čas výrazně ušetří. Více o polemice na téma čas zde.

Já mám času dost, klidně si to budu sádrovat

Tento přístup, jak jsme poznali, nepreferují progresivní firmy a z naší praxe ani my. Jistě, o kvalitě výrobku nebude přesvědčen každý ihned, ale pokud krabice PRIMO® vyzkoušíte, zjistíte, že je s nimi mnohem příjemnější práce v porovnání s klasickým sádrováním. A proč si práci nezjednodušit a neurychlit?

Montáž krabic PRIMO® nemáme v ceníku

Klidně v položkovém rozpočtu počítejte cenu i montáž klasických krabic. Když v realizaci použijete krabice PRIMO®, do rozpočtované ceny se vejdete, montáž nebude dražší.

Raději budu sádrovat

Ano, pokud pracujete v hodinové sazbě a nemáte příliš zakázek, bude pro Vás sádrování vhodnější. V ostatních případech, ať to je časový tlak, nedostatek kvalifikovaných pracovníků, vůle se odlišit a vyzkoušet novou metodu, je PRIMO® správnou volbou. Použitím krabic PRIMO® práci urychlíte. Víme, že celková cena instalace není dražší. Navíc cena práce stále stoupá, čímž se bude rozdíl ještě zvyšovat. Kolik řemeslníku se chystá svojí práci zlevňovat?

     

Výhradní distributor PRIMO® pro ČR
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner