Nevíte si rady?
+420 736 612 362
Nevíte si rady?
+420 736 612 362

Poznejte efektivní a snadné řešení pro elektroinstalace

Odpadá neoblíbené a pomalé sádrování
Rychlá a snadná instalace
Celá instalace je provedena profesionálně

Nesádrujte! 

Vyzkoušejte PRIMO® a ušetřete čas

To máte krabičku (nejlépe spojovací), fanku, špachtli (ne moc úzkou, ani moc širokou), tužku, vodováhu, kanystr na vodu, pytel sádry (tu musím vynést do patra a správně rozmíchat), ruce vysušený, než to zaschne se mi to v tom bude hýbat ...
Nebo používáte PRIMO® a nic z toho neřešíte.

Videa

Rady & Tipy

Postup instalace
1. Pro vrtání otvoru se používají bezpříklepové korunky. Otvor je vyvrtán přesně bez destrukce podkladu. Díky tomu krabice bezpečně drží. Nosný vrták použijte pouze pro vyvrtání prvního otvoru. Poté v
Číst více
Zavedení kabelů při instalaci
Z naší praxe doporučujeme tento postup:
1. Bezpříklepovou korunkou vykružte otvor pro krabici
2. Krabici zasuňte do otvoru a aplikujte nizkoexpanzní pěnu
Číst více
Známe od vás argumenty proti krabicím PRIMO®
Ano, krabice PRIMO® není v porovnání s jinými výrobky levná. PRIMO® je však unikátní a nesoutěží s ostatními o nejlevnější výrobek.
Číst více
Cena materiálu není jedním kritériem
Nedílnou součástí cenové nabídky je i cena za provedení práce. Vyšší vstupní cena materiálu je plně kompenzována rychlejším a efektivnějším provedením instalace.
Číst více
BLOG: Můj čas, je…….Polemika na téma ČAS
Co pro Vás znamená čas? Jak s ním naložit? Jakou má pro Vás čas hodnotu?
Odpovědět si na tyto otázky je zásadní. Čas je to, co náš život řídí a určuje jeho směr.
Číst více
BLOG: Sádrování:
Sádrování se zdá být velmi jednoduché, opak je však pravdou. Dobře zasádrovat přístrojovou krabici, tak, by nebyla utopená nebo příliš vysunutá, aby se při vícenásobných rámečcích neprohýbala, aby
Číst více

Příběh PRIMO®

Znáte ten kreslený vtip kreslíře Pavla Kantorka o tom, jak v roce 1592 přemýšlel bystrý synek kadeřníka Mydláře, jak by se tatínkova práce dala urychlit a zjednodušit? Jak známo, bystrý synek kadeřníka Mydláře se posléze stal známým pražským katem.

Náš příběh není tak radikální, přesto jsou v něm jisté paralely. Především v oblasti, jak lze práci urychlit a dělat ji efektivněji.

A tak bystrý synek elektrikáře Winterstaigera od roku 1998 také přemýšlel, jak by se dala tatínkova práce zjednodušit. Jak sám říká, dodnes si pamatuje, jak tahal 25 kg pytle se sádrou do třetího patra (což byl na tom o 5 kg lépe, než čeští elektrikáři). Více o historii společnosti PRIMO® a jejich cestě k vyladěným produktům skrze elektroinstalační praxi zde (v originálním znění).

Stejně tak při svém pobytu v Německu na počátku roku 2021 objevil bystrý synek elektrikáře Záhory produkty společnosti PRIMO®. A jakožto mladý člen cechu elektrikářského, rozpomněl na svou elektroinstalační praxi a nezapomenutelné zážitky s fankou a špachtlí. O své zjištění se podělil se svým otcem, což následně vedlo k několikaměsíčnímu praktickému testování ve společnosti AZ-PROEL (více o AZ-PROEL zde) a poznání, jak efektivní výrobky PRIMO® jsou.

Nesádrujte!

Vyzkoušejte PRIMO® a ušetřete čas

Kontaktujte nás

Jsme vám k dispozici po - pá od 8:00- 16:00
Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se!
Výhradní distributor PRIMO® pro ČR
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner