Nevíte si rady?
+420 736 612 362
Nevíte si rady?
+420 736 612 362

BLOG: Sádrování:

Sádrování se zdá být velmi jednoduché, opak je však pravdou. Dobře zasádrovat přístrojovou krabici, tak, by nebyla utopená nebo příliš vysunutá, aby se při vícenásobných rámečcích neprohýbala, aby měla sádra správnou konsistenci…., to je věda. Mladí a začínající elektrikáři by mohli vyprávět, jak se s tím natrápili. Zkušený elektrikář to již s přehledem zvládne, ale většinou nejásá. Pro většinu nudné a nekvalifikované, jak je popsáno dále.

Sádrování je monotonní a poměrně nezáživná činnost. Jen málokdo sádruje rád. To má vliv na efektivitu práce, která s rostoucím množstvím a časem klesá. Naproti tomu např. u kuřáků roste počet vykouřených cigaret.

Sádrování nepatří mezi odborné činnosti. Kvalifikovaný elektrikář je na tuto práci až příliš drahý. Ten by měl vykonávat odbornou činnost, jako jsou technické místnosti, zapojení rozvaděčů, hromosvody…

Zde může vzniknout dojem, že si protiřečíme. Sádrování bez problémů zvládne jen zkušený elektrikář, který to ovšem často dělat nechce a není to jeho hlavní odborností. Jaké je tedy řešení?

Řešením je systém PRIMO® zde. S využitím vrtačky, vykružovací korunky a vrtací šablony je příprava, osazení a fixace krabic jednoduchou činností, kterou zvládne i průměrně zručný nekvalifikovaný člověk. Navíc velmi rychlou, jak je zřejmé z našich videí zde. Přestože se sádrování nikdy zcela nezbavíme, už se jedná jen o rychlé "zamáznutí" kabelů, nikoliv o složitější a na preciznost citlivější fixaci přístrojových krabic.

Nechte kvalifikované elektrikáře vykonávat odbornou práci, přípravu nechte na PRIMO® produktech a stihněte více hodnotných zakázek.

Výhradní distributor PRIMO® pro ČR
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner